Hydroizolace plochých střech

Nová izolace proti vodě vaší ploché střechy bez prachu sutě a bourání.

Vodní izolace ploché střechy je nejsvrchnější vrstvou, která brání pronikání vody ze srážek nebo tajícího sněhu do dalších vrstev ploché střechy. Hydroizolace plochých střech je nejčastěji provedena izolačními pásy na bázi PVC nebo asfaltu či plechovým opláštěním.

Výhody izolace plochých střech proti zatékání vody provedené PVC fólií oproti ostatním druhům izolací jsou mimo jiné v tom, že fólie je pružná a tím odolává dilatačním změnám podkladu.

Je možné pod hydroizolační pás také položit tepelnou izolaci a tím získáte lepší vlastnosti střechy.

Izolační fólie se při rekonstrukci vaší stávající střechy může pokládat na původní povrch, tedy není nutné odstranění staré izolační vrstvy a nevznikne tudíž problém s likvidací odpadu. Při strhnutí staré izolace zajistíme její odvoz a likvidaci.

V neposlední řadě je i výhodou snadnější manipulace při pokládce fólie. Naopak práce s izolační fólií vyžaduje větší přesnost a zručnost, než při pokládce například asfaltové izolace. Ploché střechy zaizolované PVC hydroizolačními fóliemi vyžadují dodržování přesných technologických postupů, proto je nutné provedení speciálně vyškolenými pracovníky.

Před předáním provedené izolace zákazníkovi, zkoušíme funkčnost provedené izolace nastříkáním vody a přezkoušením zda někde nezůstává stát voda nebo případně i nezatéká.

Životnost takto zaizolované střechy je několik desítek let.

Dle dohody provádíme i izolaci tzv. zelené střechy.

Sami dáváme záruku 15 let na námi provedené izolační práce a současně používáme fólie se zárukou 15 let od výrobce.

Popřípadě Vám provedeme i výměnu žlabů a svodů pro odvod stékající vody, není pro nás překážkou špatná dostupnost ani výška, vše děláme z lana a bez lešení!


Kontakt

DK-STAV
David Kislinger
Obřanská 207
664 01 Brno
Volejte:

603 789 720