Hydroizolace balkónů

Stejně tak jako u izolace teras proti stékající vodě tak i u hydroizolace balkonů je třeba, aby provedená izolace splňovala nejen kvalitně provedenou izolaci, ale splnila i estetické nároky klienta. Izolace balkonů proti dešťové vodě se provádí přímo na betonový podklad opatřený geotextílií nebo skelnou tkaninou. Na hydroizolaci balkonů používáme výhradně pochozí PVC fólií s protiskluzovou úpravou. Na rozdíl od izolací teras se neprovádí na fólii pokládka dlažby či prken, a proto musí být fólie položena a ukotvena tak, aby nedocházelo k jejímu odchlipování vlivem povětrnostních podmínek i po mnoha letech. Každý zákazník si může vybrat barevnost folie podle svého uvážení, vzorník barev zapůjčíme. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a proto vás vždy rádi navštívíme a poradíme.

Naše firma poskytuje záruku na provedené práce 15 let, stejně tak i výrobce námi používaných hydroizolačních fólií poskytuje záruku 15 let.

Popřípadě Vám provedeme i výměnu žlabů a svodů pro odvod stékající vody, není pro nás překážkou špatná dostupnost ani výška, vše děláme z lana a bez lešení!


Kontakt

DK-STAV
David Kislinger
Obřanská 207
664 01 Brno
Volejte:

603 789 720