Hydroizolace teras

U hydroizolace teras je třeba, aby provedená izolace splnila nejen kvalitní izolaci proti stékající vodě, ale plnila i estetické nároky klienta. Jednoduše řečeno izolace proti vodě je vždy na očích a proto musí být provedena odborně s důrazem na estetiku zejména při řešení svarů a přizpůsobení složitějším tvarům a záhybům. To vše vám může naše firma splnit.

Pro hydroizolaci vaší terasy máme dvě možnosti provedení, buď bude použita pochozí folie, která je odolná při zátěži chůzí a má i protiskluzovou úpravu včetně UV ochrany proti slunečnímu záření, tak je dosaženo její dlouhé životnosti. A nebo na položenou fólii následně rozmístíme terče na které položíme buď venkovní dlažbu, dřevěný rošt nebo dřevo kompozitové desky. Výhodou tohoto řešení je, že protékající dešťová voda mezi spárami dlažby nebo prkny je zachycena hydroizolační PVC fólií a pomocí spádu nebo odtokových kanálků odvedena mimo plochu terasy. V tomto případě nehrozí odmrznutí keramické dlažby, popraskání spár a následné zatečení. Stejně tak dlažba nebo dřevo kompozitová prkna brání průniku slunečních paprsků a mechanickému poškození a tím ještě zvyšuje životnost hydroizolační fólie byť je slunci odolná. Snadno lze také provést revizi nebo opravu hydroizolační fólie prostým sejmutím dlažby nebo prken.

Popřípadě Vám provedeme i výměnu žlabů a svodů pro odvod stékající vody, není pro nás překážkou špatná dostupnost ani výška, vše děláme z lana a bez lešení!


Kontakt

DK-STAV
David Kislinger
Obřanská 207
664 01 Brno
Volejte:

603 789 720